PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786279}
6,2 9 705
ocen
6,2 10 1 9705
6,7 41
ocen krytyków
Annette
powrót do forum filmu Annette

Mieszane uczucia

ocenił(a) film na 6

Wybityny Adam Driver, świetna muzyka, niezłe zdjęcia, najwyższej średni scenariusz. Film próbował balansować po jakiejś granicy kiczu, ale momentami z niej spadł. Mimo wszystko warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 5
bigfarmer02

Bardzo podobne wrażenie mam tuż po seansie. Doceniam elementy groteski, dwojących się i trojących aktorów, żeby z tego coś wykrzesać, nawet forma zasługuje na szacunek... Ale chyba problem w tym, że kanwą dla tego wszystkiego jest błaha, nieciekawa i mało angażująca historia.

ocenił(a) film na 6
dokurobei

O! Widzę, że nie jestem osamotniony w ocenie filmu. O Oskary jestem spokojny - ze 3-4 zgarnie, ale przy całym szacunku dla twórców, ten film to nie do końca moja bajka. Ciągle w trakcie seansu powracało wspomnienie "La La Land", co w moim przypadku nie było pochwałą.
Granice kiczu i sztuki (a także kiczu jako wyrazu SZTUKI) każdy ma swoje - ja tego do końca nie kupuję.

macbdotcom

Co? XDDD
Ten film nie ma szansy na żadne Oscary. I niby gdzie ma tutaj sens porównanie z La La Land?

ocenił(a) film na 6
p1234427

Nie ma szans? Pożyjemy, zobaczymy.

A jaki ma sens pytanie o czyjeś skojarzenia? Był taki stary dowcip o Jasiu, któremu się wszystko z jednym kojarzyło. I dla niego to miało sens. A moje skojarzenie? Cóż... Los Angeles, miłość, dużo muzyki... mojej wyobraźni widocznie to wystarczyło. Życzę pogody ducha.

bigfarmer02

z Driverem mam tutaj problem, bo mimo że w mocno teatralnej scenie opowiada o załaskotaniu żony na śmierć jest genialny, ale jezeli chodzi o wyrazanie twarzą emocji to ten dyrygent bije go na głowę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones