PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786279}
6,2 9 675
ocen
6,2 10 1 9675
6,7 40
ocen krytyków
Annette
powrót do forum filmu Annette

Początkowo sprawiający wrażenie odkrywczego spektaklu na ekranie. Ostatecznie wiercisz się z niedowierzania i ze zwykłego bólu dupy, bo kolejne sceny udowadniają ci, że czas ten powinieneś był spędzać w domu.
Nie sądziłam, że moja awersja do Cotillard (spowodowana tragicznym konaniem w "Mrocznym rycerzu", z którego próbowano śmiać się w tym filmie) ma szansę się umocnić - a jednak.

Metafory proste i podane na tacy. Ten film nie wniósł niczego i był o niczym. Zgnuśniałam i czas straciłam.

Czułam się po wyjściu z kina jakby mi ktoś wymierzył lewy hak na wątrobę. Dyskomfort, jakiego jeszcze po żadnym filmie nie czułam.
Konkludując: ja akurat nie polecam z całego serca </3

ocenił(a) film na 1
primrose9

Dokładnie, ja do tej pory nie mogę wyjść ze zdumienia, że można takie coś pokazywać ludziom za pieniądze... Nie znajduję słów na wyrażenie mojego rozczarowania i ... zażenowania.

primrose9

Cotillard, to świetna aktorka, tylko w amerykańskich filmach, zwłaszcza blockbusterach wypada słabo.

ocenił(a) film na 4
primrose9

Przeczytałem Twoją opinie przed seansem i pomyślałem "nie może być tak źle". Teraz wracam, aby przyklasnąć, że początkowo odkrywczo, potem męcząco, jeszcze później zaczynasz nienawidzić.
Dyskomfort to jedyne co dał mi ten film.

ocenił(a) film na 1
Slavio_Davidowski

mam nadzieję, że moja opinia nie nastawiła Cię zbytnio. Ale tego filmu nawet pochlebne opinie przeczytane przed seansem nie miały szansy uratować. Ja byłam przed nastawiona dobrze i w tym nastawieniu ugruntowała mnie pierwsza scena.

Znasz pewnie to uczucie, gdy zaczyna się film i ty tylko wygodniej rozsiadasz się w fotelu, bo w myślach: "oho! będzie dobrze!", aż tu nagle - kaskadowo upadają wszelkie nadzieje z nim związane ;) </3
Przykro.

primrose9

Masz rację. Mogę dodać od siebie, że to najgorszy film jaki w życiu widziałam.

ocenił(a) film na 9
Katarzyna_Bryk

nie zgadzam się z twoją opinią

ocenił(a) film na 2
primrose9

Kto mi odda za bilet. Najgorszy film jaki widziałem w tym roku.

ocenił(a) film na 1
Rinceewind

mocno zastanawiałam się czy widziałam gorszy kiedykolwiek... :/

ocenił(a) film na 2
primrose9

Zdecydowanie najgorszy musical.
żeby choć muzycznie był dobry, ale w tym filmie wszystko leży.

ocenił(a) film na 1
Archdarameron

kiwam głową smutno i twierdząco

primrose9

Ja właśnie siedzę na seansie i chyba pierwszy raz wydaje w trakcie filmu :(

ocenił(a) film na 1
Wookie_LG

My też nie mogliśmy wytrzymać, aż nas skręcało z żenady. Ostatnie kilkanaście minut pozostało więc zagadką. Może wtedy wszystko nabiera sensu? :D

ocenił(a) film na 2
primrose9

Paradoksalnie to był mistrzowski dramat ;) ale twórców niestety.

ocenił(a) film na 2
Archdarameron

Wyszedlem po niecalych dwoch godzinach łudzony nadzieją, że jednak coś uratuje tą sznirę. Teraz żałuję, ze nie wyszedlem po pierwszej scenie... masakra. W ogole nie prawdziwy Driver i ta laleczka chucky Anette, która bedzie do Was wracała w koszmarach... film bez głebi, o niczym... nie idzcie

primrose9

Ale średnią ma dość wysoką :P Według filmwebu jest niezły :D

ocenił(a) film na 1
primrose9

Totalnie się zgadzam z opinią, że jest to koszmar. Z początku ciekawiło mnie, kim są te postaci, ale szybko wyprowadzono mnie z błędu okropnymi piosenkami, przesadzoną grą aktorską, a prawym sierpowym była lalka dziecka. Staram się zapomnieć o tym filmie.

ocenił(a) film na 10
primrose9

Myślę, że jest to raczej film z kategorii /sztuka dla sztuki/ więc niedziwne, że większości osób nie przypadnie do gustu. Moim zdaniem był naprawdę udany, bo nastawiałam się bardziej na podróż audio-wizualną niż na film z fascynującą fabułą. Miał być lekko prowokujący, miał być przesadny. Jeśli ktoś nie przepada za kinem artystycznym, to prawie na pewno nie będzie się na nim dobrze bawić.

Mrowka22

Też mi się tak wydaje. Aczkolwiek nie wszystko wypadło dobrze, jak np. Śpiewanie piosenek przez Adama Drivera.

ocenił(a) film na 1
Mrowka22

Masz rację. Doceniam, że wyraziłeś to bez inwektyw i odsyłania ludzi do Avengers i Transformers.

ocenił(a) film na 9
primrose9

Prawie się zniechęciłam do oglądania tego filmu przez komentarze, ale na szczęście nie byłabym sobą żeby nie przekonać się na własnej skórze. Dla mnie wielki ukłon dla twórcy. Uważam że ten film albo się kocha albo nienawidzi. Budzi skrajne emocje, bo jest wyjątkowy i niepowtarzalny w formie. Inny, niesamowity, przerysowany, pomysł z lalką świetny. U mnie odwrotnie uwazam ze poczatek nie zapowiadał, ze bedzie to tak dobry film zapadajacy w pamieć. Kocham ten film, dla mnie to perełka. Ale rozumiem, że każdy ma inną wrażliwość i nie każdemu musi się podobać. Te skrajne emocje które wywołuje też świadczą o jego fenomenie.

primrose9

Rozumiem i podzielam Twój ból.Mój był mniejszy bo zrezygnowałem dokładnie po 35 minutach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones