PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224853}

H.G.Wells: Wojna Światów

War of the Worlds
2,9 263
oceny
2,9 10 1 263
H.G.Wells: Wojna Światów
powrót do forum filmu H.G.Wells: Wojna Światów

Zastanawiajac sie nad sensownoscia wypuszczenia tego filmu uwazam, ze to czysty chwyt marketingowy. Producenci filmu chybas twierdzili, ze skoro w "Wojnie światow" ma zagrac Tom Cruise to warto oszukac ludzi wypuscic film z naprawde kiepskimi efektami specjalnymi, malo znanymi aktorami i zbic na tym majatek. A ludzie jak to ludzie pojda na to bo, albo pomyla filmy, albo ciekawi roznic tego filmu od megaprodukcji dadza zarobic producentom. Czy weszlismy w ere gdzie filmy w jednm czasie kreci kilku rezyserow i wypuszczane sa w jednym czasie aby mozna bylo porownac ktory rezyser lepiej sie spisal???

ozyr

heh, jesteś bardzo blisko prawdy. To powinno Cię zaciekawić:
http://www.joemonster.org/art/8757/Jak-zarobic-na-najwiekszych-hollywoodzkich-hi tach

goldenkeeper

rozwalił mnie ten link xDD w ogóle powinni zabronić zrobienia niektórych z tych filmów xPP

goldenkeeper

Kompletnie ten link mnie nie zaskoczył.
Jest różnica wtedy kiedy kręci się następną wersję jakiegoś filmu którąś tam z kolei,a jeżeli kręci się film mniejszym nakładem i premiera tego filmu jest równo z premierą filmu z gwiazdami Hollywood bardziej znanymi.
W tym linku pomieszano wszystko do jednego wora Mln lat przed naszą erą to film z lat 60 a 10.000BC to film niedawno nakręcony,
A że okładki plakatów podobne to normalne po prostu marketing.
To samo z Wojną światów pierwsza wersja jest z 1953 roku itd ja nie widzę w tym nic złego.
To normalne że jest wiele wersji różnych filmów z różnych lat.
Co innego jest natomiast sprawa reklamy i marketingu podobnych filmów to jest zupełnie coś innego.
Ta Wojna światów z C.T Howellem jest dla mnie bardziej jako film TV chociaż tego nie napisano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones