PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629392}
6,8 74 163
oceny
6,8 10 1 74163
6,6 13
ocen krytyków
Jack Reacher: Jednym strzałem
powrót do forum filmu Jack Reacher: Jednym strzałem

Przecież Jack Reacher to wielki facet, prawie dwa metry wzrostu, 100 kg wagi, a Tom Cruise do gigantów nie należy...
szkoda, ale chyba nie obejrzę tego filmu

ocenił(a) film na 6
angelus86

Zgadzam się w 100%. Jak zobaczyłem Cruise'a w trailerze, myślałem, że pomyliły mi się książki...

ocenił(a) film na 6
stenku

Dwayne Johnson byłby lepszy

ocenił(a) film na 6
ciosina

Dwayne?... proszę cię ze skrajności w skrajność. Wojskowy super agent nie może być osiłkiem bez charyzmy na sterydach.

angelus86

170 cm - wyzwanie dla operatów, jak nie pokazać że jest niższy od większości aktorek.

ocenił(a) film na 7
angelus86

Na początku też tak myślałem. Natomiast z drugiej strony Toma Cruise'a jako aktora bardzo szanuje i wydaje mi się, że jakby troszkę przymknąć oko na jego warunki fizyczne to wystarczy mu charyzmy i charakteru by zagrać Reacher'a. Poza tym jest coś takiego jak "magia kina:)", która zrobi z Toma co najmniej 180 centymetrowe bydle.

angelus86

Aktor z niego dobry, ale cholera jak ktoś czytał książkę to nie bardzo on tu pasuje.

ocenił(a) film na 1
angelus86

Tutaj macie Jacka Reachera.
http://www.imdb.com/name/nm0474520/?ref_=tt_cl_t12
Mam nadzieje ze ktos inny wezmie na warsztat inna z ksiazek i zatrudni tego jegomoscia do glownej roli.

angelus86

Imagine byc tak ograniczonym umysłowo zeby dyskwalifikować film ze względu na wzrost aktora. Typie nie oglądaj filmów bo jesteś na odbiór jakiejkolwiek sztuki zbyt tępy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones