PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847549}
7,5 58 592
oceny
7,5 10 1 58592
5,1 27
ocen krytyków
Johnny
powrót do forum filmu Johnny

Jest obawa, że nie. Dla nich nie może być tak, że film po prostu się ludziom podoba, że może nie jest jakimś arcydziełem dla filmowych purystów, ale po prostu się podoba. Trzeba go skrytykować i udawać, że widzi się więcej. Krytycy filmowi, dajcie sobie spokój. Zajmijcie się czymś, co będzie coś dla tego świata wnosiło.

ocenił(a) film na 7
CamelZabrze

Co Ci krytycy przeszkadzają? :D każdy ocenia według swoich preferencji. Mi również się film podobał, ale jak coś oceniam to według własnego gustu, a nie tego czy się innym ludziom podobał :D

ocenił(a) film na 9
CamelZabrze

Dla mnie film był bardzo dobry, pod względem aktorskim i pod względem scenariusza. Nie czytałam recenzji, ale czas dobrych recenzji pod względem tekstów literackich i rzetelnej oceny gry aktorów czy pracy reżyserskiej niestety chyba minął. Jak dla mnie jedynym mankamentem tego filmu było powiedzmy że zbyt długie przerwy muzyczne na samym początku filmu. Jednak, w miarę jak akcją filmu się rozkręcała, muzyka stała się pięknym dodatkiem. Film ma przede wszystkim mądre przesłanie a Dawid Ogrodnik pokazał swoją wrażliwość i kunszt pokazując nam bardzo dobrego, ludzkiego księdza Jana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones