PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 233
oceny
6,3 10 1 266233
6,3 29
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

Film posiada świetną stronę artystyczno/dizajnerską i chyba najlepsze efekty specjalne jakie widziałem w kinie.Do tego świetny montaż,zdjęcia i wiarygodni aktorzy,ok historia nie jest jakaś wybitna ale trzyma poziom i brak w niej głupich scen(oprócz sceny gdzie syn Toma Cruisa chce się naparzać z kosmitami gołymi pięściami ;) jedynie tak naprawę nie podobało mi się takie typowo amerykańskie zakończenie filmu.Ale mimo wszystko bawiłem się przy filmie bardzo dobrze odemnie mocne 8

tonkpils888

Ja osobiście nisko oceniłem film przez tą małą gówniarę. Cały film na nią wyzywałem. Film nie trzymał w napięciu tylko szarpał moją cierpliwość i pozostawił nieodwracalne zmiany w mojej psychice właśnie przez tą wredną, rozpieszczoną dziewczynkę. Zwykle w takich filmach to główny bohater jest motorem akcji, a tu zauważyłem, że debilne pomysły dzieci napędzały film. Gdyby nie one to ja osobiście bym ocenił co najmniej o jedną gwiazdkę wyżej. Najbardziej denerwujący film jaki w życiu widziałem.

ocenił(a) film na 8
berdol1

No widzę że te młode dzięwcze bardzo wpłynęło na Twój odbiór tego filmu,być może za dużą wagę poświęciłeś tej osobie.Jak dla mnie ta rola została świetnie napisana i zagrana.Głównym motywem filmu jest przeżycie i dotarcie do rodziny to napędza cały film,nie można też winić dziecka ok 8-9 letniego że mocno to wszystko przeżywa i popada w histerię.Zwłaszcza jak widzi takie rzeczy wokół siebie przy których dorosły człowiek mógłby oszaleć

tonkpils888

No muszę Ci przyznać racje, ale po prostu drażniło mnie to i możliwe, że źle odebrałem ten film. Jednak seansu nie powtórzę bo mogę tego nie wytrzymać :)

ocenił(a) film na 5
berdol1

Się nie tłumacz ... Mnie również do wścieklizny doprowadzał ten mały rozpieszczony wrzaskun , oraz jej brat ( fochy + grzywka w roli głównej ) , co drugą scenę kląłem ile wlezie , czyli nie byłeś sam ... Najpierw porządne wpi..dol pieszczochom , a potem ratować siebie , rodzinę i świat . Dodam jeszcze typową dla takich filmów bandę debili , tłumnie pchającą się dokładnie tam , gdzie uderzają jacyś kosmici lub inne tsunami ... Co z tego , że film miał doskonałe efekty specjalne , świetne zdjęcia i w sumie niezłych aktorów , skoro powstało kolejne katastroficzne g... , tylko Godzilli i transformersów zabrakło . Dałem 5 i się tego nie wstydzę .

ocenił(a) film na 6
jjarek_filmweb

W tak zwanych krajach "terrorystycznych" dzieciaki nie są tak rozwydrzone jak to ma miejsce w krajach "demokratycznych", gdzie to dzieciaki terroryzują rodziców i dorosłych w ogóle. W USA, jak i w UE rodzice pełnią służebną rolę wobec dzieci, które są własnością państwa (patrz Szwecja). W sumie, nie trzeba nam ani terrorystów rodzimych, ani tych z kosmosu, wykończy nas poprawność polityczna.

użytkownik usunięty
aabraq

Masz absolutną rację. Zgadzam się w całej rozciągłości tematu.Rozpieszczone bachory terroryzują rodziców grożąc, że naślą policję za klapsa(mam znajomych z takim małolatem). Absurd goni absurd.

tonkpils888

Masz rację ten film ma zbyt niską ocenę

ocenił(a) film na 4
tonkpils888

Efekty faktycznie bardzo dobre ale ocena nie może być wyższa niż jest bo ten film to fabularne dno, nawet jak na sci-fi. Cały film uciekają i chowają się na przemian, do tego dochodzi "zaskakujące zakończenie". moim zdaniem ocena jak najbardziej sprawiedliwa

ocenił(a) film na 6
mkbewe1

Jak dla mnie najgorszy film Spielberga...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones