PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 313
ocen
6,3 10 1 266313
6,4 30
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

1\10

ocenił(a) film na 1

ten film to kompletne nieporozumienie.efekty specjalne to jedyny plus,ale przy takich filmach zawsze będą dobre.reszta,to dno!!!

ocenił(a) film na 6
lovelukasz

to daj 2

ocenił(a) film na 9
lovelukasz

Aktorstwo świetne,dialogi,montaż, wciągająca fabuła wymieniać dalej?. Film jest świetny a w kinie robił wielkie wrażenie. 10 to trochę nadciągnięta ocena(z sentymentu) ale i tak powinien mieć co najmniej 7.

ocenił(a) film na 4
loukas321

dialogi świetne? chyba oglądaliśmy z innym tłumaczeniem albo inny film!
dialogi ojca z dziećmi niczym z trudnych spraw lub dlaczego ja (głównie właśnie te dialogi zepsuły mi cały seans)

ocenił(a) film na 9
RBKwwa

Lektor był słaby, widziałem nieco inne tłumaczenie i to mnie wk....iło. I nie napisałem że dialogi świetne tylko że świetne było aktorstwo, lecz one też były w porządku. Film jest bardzo dobry i ma strasznie zaniżoną ocenę.

ocenił(a) film na 4
loukas321

cyt."Aktorstwo świetne,dialogi,montaż,..." Jeśli dobrze widzę to tam jest przecinek, a nie kropka więc według mnie powiedziałeś, że aktorstwo, dialogi i montaż są świetne, to wynika ze zbudowanego przez ciebie zdania.
Z tym tłumaczeniem to ironizowałem. Jeszcze raz powtórzę: dialogi ojca z dziećmi żenujące.

ocenił(a) film na 9
RBKwwa

Może rzeczywiście mało zrozumiale napisane ale miałem na myśli świetne aktorstwo(Tom,Dakota). Może dialogi
Ci się nie podobały, ale dla mnie były w porządku. Inna sprawa że po ''Szklanej Pułapce 5'' jestem pewien że gorszych dialogów nie usłyszę.

ocenił(a) film na 2
lovelukasz

Ja dałem 2/10 tylko za te efekty specjalne. Dla mnie ten film nie zasługuje nawet na 3. Sztampa, syf, powtarzalność, nieprawdopodobna ilość błędów logicznych, ale to nie wszystko. Kosmici daleko bardziej zaawansowani od nas przybywają na ziemię milion lat temu i nie orientują się przez taki czas, że nasze środowisko im zaszkodzi. Kur.a! Co to w ogóle jest??? To już dzień niepodległości, gdzie amerykanie ładują kosmitom wirusa z windowsa 95 jest bardziej sensowny, choć i tak żałosny. Boże, jakie gów.o!

ocenił(a) film na 5
lovelukasz

Strasznie irytujący film szczególnie wątek rodzinny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones