PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 269
ocen
6,3 10 1 266269
6,3 29
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

Ktoś miał masę pomysłów, wrzucił je wszystkie do wora, wymieszał, dołożył mnóstwo absurdów
okraszonych brakiem konsekwencji, i tak powstał mega-gniot. Co więcej, Tom Cruise w tym filmie
grał w taki sposób, że już go nie lubię, i chyba nieprędko się do niego przekonam. Dakota
cudowna, ale pod koniec filmu, jak usłyszałam następny z tych jej wrzasków, to też miałam już
dość. Film można oglądać przygotowując obiad, sprzątając mieszkanie, spoglądając czasem na
bzdury tam pokazane. Szkoda też, że Tim Robbins tam grał - nie ta liga, tak sądzę... No i rzewna
historyjka o wyrodnym ojcu, przejaskrawiona do bólu. Ogólnie WIELKIE BLEEE

elushka

Też widziałem wczoraj, już po raz któryś. Po każdym kolejnym seansie doceniam go coraz bardziej. Świetny od strony realizacyjnej, przepiękne zdjęcia i scenografia. Akcja niczego sobie. Już wiem czemu dałem mu kiedyś 8.

elushka

A może jakieś konkrety, nie tylko rzyganie na całość?

elushka

Ten film jest na podstawie książki matole.

ocenił(a) film na 8
elushka

Jak dla mnie rola Toma była genialna tak samo jak jego bohater. I ocenianie kogoś tylko dla tego że darł mordę (co mnie również wkurzało) jest głupie. Przecież do była ośmioletnia dziewczynka. A historia o ojcu który nie umie zająć się dzieci jest bardzo dobra; nie spotkałem się z taką w filmie SF.

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

A Tim świetnie zagrał świra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones