PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 233
oceny
6,3 10 1 266233
6,3 29
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

Miałem dać 6, ale było jak zwykle w filmie coś, co irytowało. Za dużo szczęścia głównych bohaterów, nie rozumiem jakim cudem syn Cruise'a uszedł z życiem - a dobrze by było, by chociaż jeden irytujący i wrzeszczący dzieciak zginął. I tak oto wszystko się szczęśliwie skończyło. Mdłe są takie szczęśliwe zakończenia, nudne. Choć fabuła całkiem niezła.

ocenił(a) film na 6
belzebub91

Zgadzam się , ciężko mi wyobrazić przetrwanie Robbiego z takim charakterem wśród obcych. Mnie najbardziej irytował krzyk Rachel, taka postać ale mogli tę napady krzyku ograniczyć.

belzebub91

Jedna z zasad Spielberga mówi, że co by się nie działo, dzieci nie mogą zginąć.

ocenił(a) film na 10
bart13

Ja też mam takie zasady. Wolał bym zginąć ja niż moje dzieci.

ocenił(a) film na 6
belzebub91

Jak można zaniżyć ocenę filmu przez zakończenie, kiedy jest na podstawie książki.

ocenił(a) film na 5
_PeBox_

Można; nie ważne czy na podstawie książki czy nie. Ludzie często obniżają ocenę z bardziej bzdurnych powodów. Komuś się podobało lub nie, kwestia gustu.

belzebub91

ten gnój faktycznie bardzo irytujcy, mogli go odpalić, bez uszczerbku dla filmu, z uszczerbkiem dla ksiązki.

belzebub91

Drogi Panie, pierdalnąłeś Ty mnie tu spoiler w tytule! Faktycznie masz coś z Belzebuba.

ocenił(a) film na 5
czykiczyki

Wybacz, Panie.

użytkownik usunięty
belzebub91

SPOILER. Wielkie ku...wa dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones