PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 233
oceny
6,3 10 1 266233
6,3 29
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

No weeźcie

ocenił(a) film na 8

Ludzie, jakim prawem ten film ma niższą ocenę niż JAKIEKOLWIEK dzieło Marvela, które nawet w połowie nie trzymało takich emocji. Dobrze zrobiony, dopracowany, przerażający, realistyczny - czego chcieć więcej? Przyznaję, że końcówka przesłodzona, nie zgodzę się jednak z ludźmi minusującymi film za - jak to jakiś znawca powiedział - "wrzeszczących bachorów". BO PRZECIEŻ OKOLICZNOŚCI, W JAKICH ZNAJDUJĄ SIĘ GŁÓWNI BOHATERZY WCALE NIE WYWOŁYWAŁYBY KRZYKÓW XD Puknijcie się czasem w czoło.

użytkownik usunięty
ByrekK

Zgadzam się w 100%. Ciekawe jak by oni wyglądali gdyby spotkało ich coś takiego.

ocenił(a) film na 9
ByrekK

Czego oczekujesz od snobistycznego bełkotu zapatrzonego w kaskadę fajerwerków? Chyba nie sądzisz, że będą umieli docenić dobry film.

Felipesku

Moim zdaniem film przetrwał próbę czasu, po ponad dekadzie a dokładnie po 12 latach... jestem jednak zdziwiony tą oceną, powinien mieć wg. mnie przynajmniej 7.4, mnie urwał 4 litery wtedy w 2005 roku i teraz ponownie kiedy go oglądałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones