PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 213
ocen
6,3 10 1 266213
6,3 29
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

Nie ma żadnego niepotrzebnego patosu, za to cały czas napięcie i akcję!

Tonybest

Oczywiście! Żadnych "superbohaterów", tylko pokazanie sytuacji zwykłych ludzi w czasie zagrożenie ze strony obcych

ocenił(a) film na 8
kapitolak

No dokładnie

kapitolak

W pewnym sensie, bohater którego grał Cruise, został superbohaterem, bo zuważył, że obcy wyłączyli osłony

ocenił(a) film na 7
juchacz17

Prawdopodobnie dużo osób zauważyło że nie mają osłony.

Eplay

Dlaczego tego nie powiedzieli wojskowym? W ogóle, dlaczego wojskowi tego nie zauważyli i sami nie atakowali?

ocenił(a) film na 7
juchacz17

w tej scenie był jeden tripod, to czy go rozwalili parę minut wcześniej czy później nie ma różnicy. Na całym świecie były tripody i sobie z nimi poradzono.

ocenił(a) film na 8
Tonybest

Film rzeczywiście całkiem dobry, dziwi mnie stosunkowo niska ocena na Filmwebie.

ocenił(a) film na 8
diegesise

Pewnie dlatego, ze Tom grał - niektórzy odejmują punktów tylko dlatego, że gra aktor uważany za celebrytę. A że zagrał dobrze, to już im "wisi"

ocenił(a) film na 8
Tonybest

Zgadza się, zagrał dobrze

ocenił(a) film na 7
diegesise

To przez tego synka! Wk... postać

ocenił(a) film na 5
Tonybest

Właśnie leciał w telewizji. Ściskałam pluszowego misia aż mu oczy wyszły...
Te trąby... do tej pory brzmią mi w uszach! I te pola krwi...
Chodzę cała roztrzęsiona, nie mogę już!
Nie potrzebna mi będzie kawa na rozruch w pracy do końca tygodnia!
Co mam teraz ze sobą począć, co począć, co?

użytkownik usunięty
gosiaheaven

Może weź Valium. ;)
Przeciętny film. :P

ocenił(a) film na 5

Dobre :-) juz ide do apteki, albo czekaj ... wodka tez daje u mnie podobne efekty
Ide sie napic, zapije ten film i znow go obejrze i ... tak w kolko.
To brzmi jak dobry plan
Dzieki :-)

użytkownik usunięty
gosiaheaven

Do usług. ;)
Tylko nie pij sama, bo wpadniesz w paranoję. ;) Znajdź jakiegoś towarzysza/szkę i pójdź na całość. Niech się film urwie. ;)

ocenił(a) film na 8
gosiaheaven

Zjeść snickersa!

ocenił(a) film na 7
gosiaheaven

Cieszyć się, że raczej żadna inwazja Ci nie grozi

ocenił(a) film na 3
Tonybest

Lol... Nudy w ch...

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

No jak tu były nudy to pokaż mi "nie nudny", i jakiego mi nie podasz, jak będę "miał kaprys" też uznam go za "nudny" i kto mi udowodni, ze nie jest?

ocenił(a) film na 8
Tonybest

Ależ oczywiście, że tak !

ocenił(a) film na 8
chemas

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
Tonybest

Również :)

ocenił(a) film na 5
Tonybest

Oba filmy siebie warte. W Dniu Niepodległości głupota za głupotą, tutaj wkurzający bohaterowie.

ocenił(a) film na 8
JFR

Ten synek mnie wkurzał, ale tak ogólnie to głównych bohaterów za dużo nie było, dość szybko ginęli albo się zmieniali:)

ocenił(a) film na 5
Tonybest

Cruise ok, ale synek... Dajcie mi coś ciężkiego :).

ocenił(a) film na 7
JFR

Dokładnie! Pierwsza myśl po obejrzeniu filmu...

ocenił(a) film na 7
Tonybest

No właśnie. To jest przykład na to, jak jedna wk... postać może zepsuć odbiór filmu. Przez niego punkt odjąłem przy ocenie

ocenił(a) film na 7
niezawodnyyy

Miał być taki i dobrze zagrał. Myślisz, że czemu Tom go puścił w cholerę? Też miał go dość.

ocenił(a) film na 3
Tonybest

No nie wiem. Pierwsze 10min ok ale pozniej to juz bylo nudne. Jakas niepotrzebna drama. I ciagle uciekanie. A muza doprowadzala mnie chwilami do pasji.

ocenił(a) film na 7
Tonybest

Wręcz milion razy lepszy od Dnia Nieodległości. Dokładnie tak, jak to ująłeś - brak niepotrzebnego patosu wyszedł temu filmowi na dobre. To po prostu historia ludzi, którzy uciekają przed kosmitami, nie superbohaterów.

Tonybest

Masz na myśli Dzień Niepodległości z 96 roku? Gwiazdorska obsada, wartka akcja, ciekawa fabuła, dobra dawka humoru? Oczywiście, że był przesiąknięty amerykańskim patetyzmem, ale to pikuś w porównaniu do tej całej Wojny Światów. Dakota zagrała fenomenalnie i tylko i wyłącznie to podoba mi się w tym filmie. Cruise, którego uwielbiam, zagrał tu chyba jedną z najgorszych ról w swoim życiu. Efekty rodem z filmów klasy Z, fabuła, sens filmu, jakakolwiek logika... naprawdę brak mi słów, żeby opisać jak bardzo zmarnowałam sobie wieczór. Szanuję Twoje zdanie, niemniej tego czegoś nie obejrzę nigdy więcej. W przeciwieństwie do Dnia Niepodległości, do którego wracam bardzo chętnie co kilka lat i w którym efekty były 100 razy lepsze mimo że film nakręcono blisko dekadę wcześniej. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Tonybest

Film fajny, tylko te bachory były tak wk...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones