PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 310
ocen
6,3 10 1 266310
6,4 30
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

Tak, zdarzyło mi się. Właśnie na tym filmie :))))

ocenił(a) film na 10
dzungo

A ja byłem na tym filmie 5 razy i nie żałuje jeden z najlepszych filmów science fiction

ocenił(a) film na 8
slayer6

popieram, film z super klimatem, do tego wciaz rosnace napiecie. 8/10

ocenił(a) film na 9
slayer6

popieram :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
dzungo

A mi na tym gniocie:
http://www.filmweb.pl/film/Gniew+tytan%C3%B3w-2012-568226

ocenił(a) film na 10
andriej2

No gniew tytanów to rzeczywiście gniot

ocenił(a) film na 10
dzungo

hehe, no jedyne co mogę zrobić w tej sytuacji to odesłać cię do lekarza specjalisty...
Nawet się tym nie chwal, bo nie ma czym. No chyba że lubisz się popisywać głupotą.

ocenił(a) film na 1
PanKasztan

Nie pręż się człowieku, zachowaj minimalny poziom kultury, jeśli kumasz o czym mówię. Film mi się nie podobał więc wyszłam z kina. Czy to stanowi dla ciebie jakiś problem?

ocenił(a) film na 10
dzungo

Tak, wyjść z kina z dobrego filmu to chamstwo.

PanKasztan

Chamstwo, to jest to co zaprezentowales 3 posty wyzej.

ocenił(a) film na 6
dzungo

Jedyny problem to taki by oceniać coś czego nie widziało się w pełni. Zgodzie się, że film na pewno, obiektywnie nie jest tak dobry jak zachwalają przedmówcy głównie ze względu na słabą końcówkę, fabularną sensowność i brak wytłumaczenia. Mocne 6.5. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
dzungo

Smażonych grzybów, coca-colą się nie popija

ocenił(a) film na 1
maciekges

Mistrz Ciętej Riposty :)

ocenił(a) film na 8
dzungo

Nie podałaś powodu wyjścia. Poza tym, nie masz prawa oceniać filmu, którego nie obejrzałeś/aś w całości. Gdybyśmy oglądali filmy tylko do 30 minuty, to każdy z nich byłby słaby. Również Amelia.

ocenił(a) film na 1
maciekges

Nie muszę podawać powodu wyjścia. Twoi przedmówcy tak zaciekle bronią filmu, że skierowali mnie do lekarza specjalisty i obrzucili prymitywnymi inwektywami. Nikt nie zapytał - dlaczego film mi się nie spodobał, nikt nie podjął racjonalnej dyskusji, żeby zachęcić do jego ponownego obejrzenia. Nazwano to chamstwem. O czym to świadczy? Według mnie o kulturze osobistej miłośników tego gatunku. Ja nikogo obrażać nie miałam zamiaru. Napisałam, że wyszłam z kina - that`s all. Poszłam na seans tylko i wyłącznie dla Toma Cruise`a, bo lubię tego aktora ale niechęć do sci-fi mnie jednak pokonała. Potwierdziłeś moje spostrzeżenia na temat poziomu intelektualnego wielbicieli potworów z kosmosu a twoja uwaga na temat grzybów z koka kolą, z której jesteś pewnie bardzo zadowolony, była co najmniej prymitywna i mało śmieszna. Dyskusja postawiona na takim poziomie nie służy temu rewelacyjnemu wg ciebie obrazowi a jego zwolennicy powinni mieć ci to za złe. Kończę tę dyskusję, dziękuję za udział.

ocenił(a) film na 8
dzungo

Widzę, że doskonale znasz się na psychoanalizie.
Twój temat nic nie wnosi. A danie oceny 1 dla filmu, którego się nie obejrzało świadczy o Twoim poziomie. Może nikt nie zaczął z Tobą sensownej dyskusji dlatego, że sama źle zaczęłaś temat. Jeśli krytykujesz, to podaj powody.
"Nie muszę podawać powodu wyjścia." - więc po co założyłaś ten temat? Powodem mogło być wiele rzeczy. Np.: Ważny telefon, niechęć do filmu, czy też zatrucie pokarmowe. Przypuszczam, że powód był ten drugi. A jeśli film Ci się nie spodobał to napisz dlaczego. Jeśli nie, to nie zakładaj bezsensownych, nic nie wnoszących tematów.

P.S. Istnieją oceny inne od 1 i 10

ocenił(a) film na 7
dzungo

Oceniłaś film na 1, ale go nie widziałaś. Idiotyczne. To jakby stwierdzić, że danie w restauracji jest niesmaczne przed spróbowaniem.
Co do twojego oburzenia do odpowiedzi... Jakiego poziomu się spodziewałaś po jakże niskim poziomie bezsensownego tematu?

dzungo

Cóż.Muszę ci przyznać rację,co do poziomu dyskusji.Powiem więcej,na filmwebie jest nawet mnóstwo dennych recenzji ale skoro my nie o recenzji rozmawiamy ale o filmie,to film nieco mnie rozczarował.Zabrakło kilku elementów,które nieustannie przyciągają uwagę,tak jak to miało miejsce np w Indiana Jones.Spielberg może faktycznie się wypala albo miał gorszy okres.Znam książkę Wellsa i uważam,ze książka była dużo bardziej wciągająca aniżeli jej adaptacja filmowa.Średnio udana i momentami nudna i nużąca i brakowało mi w tym filmie przede wszystkim właściwego rytmu.Kamiński jeśli jest odpowiednio prowadzony,jest wspaniałym operatorem ale jeśli dać mu wolną rękę,to robi się wtórny i banalny.Spielberg nie jest łatwym reżyserem we współpracy i potrafi solidnie dać popalić aktorom,jeśli go nie słuchają ale czytałem,że na planie wojny Swiatów staje się pomału takim dobrym dziadkiem,który częściej przytakuje niż wydaje polecenia.Ogólnie temat na film wybitny został trochę zmarnowany przez zapewne rodzaj starczego uwiądu reżyserskiego.Dałbym temu filmowi ocenę 6-niezły.

dzungo

a riposta tak cięta, że można nią chleb kroić

użytkownik usunięty
dzungo

Byłem wiele razy w kinie i jeszcze się nie zdarzyła sytuacja żeby ktoś wyszedł przed seansem. Takie bajki to wiesz.

Jak można zapłacić za bilet i wyjść? To równie dobrze można wyrzucić hajs na śmietnik

ocenił(a) film na 8
dzungo

Pamietam jak poszedlem do kina z moja byla dziewczyna i mi narzekala ze nie chce isc na zaden film o kosmitach. Po 10min spytalem sie jak jej sie film podoba. Nic mi nie odpowiedziala. Miala otwarta buzie z wrazenia. Scena w ktorej obcy wychodza z spod ziemi i zaczynaja zabijac jest tak efektowna i przerazajaca. Cala sala kinowa zaniemowila i ogladala w skupieniu. Nie wiem jak ten film mogl sie nie podobac.

ocenił(a) film na 1
Ibrah

To ile lat miała twoja była? Pedofilia jest w Polsce zakazana.

ocenił(a) film na 8
Motorcycle_Boy

Wszyscy w kinie mielismy po 5 lat razem z brodatym rezyserem tego filmu.

ocenił(a) film na 1
Ibrah

Nie dziwie się ze nic nie odpowiedziała jak miała otwartą buzie.

ocenił(a) film na 1
Motorcycle_Boy

o matko... :)))))

ocenił(a) film na 8
dzungo

Masz słabą cierpliwość i słabo szanujesz pieniądze.To moje wnioski;p
A co do filmu to dziwie sie tej niskiej ocenie.Film wymiata,jak z resztą większość filmów Spielberga z tamtego okresu.

ocenił(a) film na 1
fauzi

twoje wnioski są słuszne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones