PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127025}

Wojna światów

War of the Worlds
6,3 266 238
ocen
6,3 10 1 266238
6,3 29
ocen krytyków
Wojna światów
powrót do forum filmu Wojna światów

on też niezbyt lotny jak i większość bohaterów filmu...

DeRo_filmaniak

Syn rzeczywiście idiotycznie się zachował, gdy został na wzgórzu, bo "chciał to zobaczyć"
Ale jakie zarzuty masz do głównego bohatera i jego córki?

ocenił(a) film na 4
Vanessa100

to o czym piszesz to objawy choroby psychicznej , a nie idiotyzmu. co do córki, to choćby to , że drze mordę cały czas zwłaszcza wtedy gdy powinna być cicho...

ocenił(a) film na 10
DeRo_filmaniak

Może ty też powinieneś być cicho zamiast gadać takie durnoty na jeden z najlepszych filmów science fiction, a już w ogóle najlepszy film o ataku obcych na Ziemie

ocenił(a) film na 4
slayer6

wg ciebie dla mnie to porażka !!!

ocenił(a) film na 4
DeRo_filmaniak

objawienia można dostać - cud za cudem się dzieje w tym filmie...

ocenił(a) film na 1
slayer6

Buahahaha!!! (zaśmiałem się szatańsko) No błagam Cię... To już http://www.filmweb.pl/film/Marsjanie+atakuj%C4%85!-1996-534 jest lepszy (moim zdaniem - dodam) Buahahaha!!! No nie mogę...

ocenił(a) film na 10
Osar_Veruno

Nie możesz to pość wystawiając ocenę 1 zostałeś ośmieszony na całej lini z trollami się nie rozmawia ps 1 to można wystawić np księżycowi w nowiu a nie tak genialnemu filmowi który pokazał atak kosmitów w sposób nie stereotypowy i nie szablonowy dla tego gatunku jeśli tego nie widzisz to przykro mi z tego powodu musisz jeszcze dorosnąć do tego filmu bo przecież masz 10 lat zgadłem!!!

ocenił(a) film na 1
slayer6

He he... Chłopcze:
- po pierwsze - naucz się pisać po polsku lub przynajmniej weź głęboki wdech przed napisaniem kolejnego komentarza, bo Twój wyrzut ciężko się czyta. Żebyś wiedział o czym mówię: "pość" rozumiem, że polecasz mi żebym pUścił, czy może powinienem pościć? "Zostałem ośmieszony" - rozumiem, że w Twoim mniemaniu ośmieszyłem się, czy może jednak przez kogoś innego zostałem ośmieszony? "nie stereotypowy" i "nie szablonowy" - he he, oj bieda, że ten edytor niestety tego nie podkreśla... Istnieje też coś takiego jak interpunkcja - sprawdź sobie w google co to jest.
- po drugie - moim skromnym zdaniem księżyc w nowiu jest o wiele lepszy do oglądania, niż omawiany tu film.
- po trzecie - jako, że konto na filmwebie założyłem już ponad 8 lat temu (co możesz zauważyć na moim profilu), to sam musisz przyznać, że jak na dziesięciolatka - byłbym genialnym dzieckiem... heh...
- po czwarte - tymi wykrzyknikami na końcu OZNAJMIASZ, że zgadłeś? Zasmucę Cię - nie zgadłeś.

Po kolejne i ostatnie już - ani ten, ani jakikolwiek inny film nie musi mi się podobać, tylko dlatego, że został nakręcony i mam pełne prawo wystawić mu taką ocenę, na jaką WG MNIE zasługuje w całokształcie.

ocenił(a) film na 10
Osar_Veruno

Chłopcze to możesz mówić do swojego dziecka tudzież innego bachora, czepianie się literówek jest nie na miejscu napisałem swój komentarz w emocjach heh nie zwracając uwagi na literówki heh ale jeśli tego nie rozumiesz twój problem, poza tym dając ocenę 1 ośmieszyłeś się jak można takiej produkcji dać 1 nie rozumie doceń całokształt filmu jak ci się fabula nie podoba np efekty specjalne, montaż, grę aktorska, reżyserie na pewno ten film nie zasługuje na 1, ale skoro bardziej cenisz Księżyc w nowiu to nie mamy o czym rozmawiać z osobami, które nie maja gustu i podniecają się tandeta i kiczem nie należy rozmawiać !

ocenił(a) film na 1
slayer6

Zatem chłopcze (skoro w tak kulturalny sposób pozwoliłeś tak do siebie mówić) rozłożę Twoją odpowiedź na części, może coś do Ciebie dotrze wtedy łatwiej:
"Chłopcze to możesz mówić do swojego dziecka tudzież innego bachora" - to już poruszyłem, a swoich dzieci nie mam.
"," - widzę, że wziąłeś sobie do serca i sprawdziłeś czym jest interpunkcja. Gratuluję, lecz teraz długa droga byś nauczył się jak ją stosować.
"czepianie się literówek jest nie na miejscu" - jeśli kiedyś będziesz pisał maturę, to wiedz, że takie "literówki", potocznie nazywa się błędami ortograficznymi, na które oceniający patrzą nieprzychylnie.
"napisałem swój komentarz w emocjach heh nie zwracając uwagi na literówki heh ale jeśli tego nie rozumiesz twój problem," - no właśnie to rozumiem, dlatego radziłem Ci wziąć głęboki oddech przed pisaniem następnego komentarza, nie wyszło, może następnym razem się uda. Wiesz - dystans i spokój bywają przyjemne.
"poza tym dając ocenę 1 ośmieszyłeś się jak można takiej produkcji dać 1 nie rozumie doceń całokształt filmu jak ci się fabula nie podoba np efekty specjalne, montaż, grę aktorska, reżyserie na pewno ten film nie zasługuje na 1," - cieszę się, że zwróciłeś tu już uwagę na poprawność stylistyczną i "ośmieszyłem się". Poza tym ten jeden punkt, który ów film ode mnie dostał, jest właśnie za efekty specjalne, gdyż jedynie one są ok. Niestety przyćmiła je reszta - z fabułą i grą aktorską na przedzie.
"ale skoro bardziej cenisz Księżyc w nowiu to nie mamy o czym rozmawiać z osobami, które nie maja gustu i podniecają się tandeta i kiczem nie należy rozmawiać!" - ciekawy osąd, świetnie pokazuje Twój poziom.

Poza tym nie znoszę jak jacyś gówniarze (i nie chodzi mi tu o wiek, ale o mentalność intelektualną) walą w świat "swoimi jedynie słusznymi osądami". Rozumiem, że może Ci się ten film podobać i nie planuję tego zmienić, rozumiem, że może podobać się wielu innym osobom i mam to gdzieś, mi się nie podobał - uważam, że to gniot i wyrzucone w błoto miliony dolarów. A przez takich pieniaczy jak Ty chłopcze, miałbym ochotę wystawić mu jeszcze z dziesięć razy taką samą ocenę.

Wczoraj trafiłem na aforyzm, który skojarzył mi się z Tobą i podobnymi do Ciebie, dlatego postanowiłem ten ostatni raz odpisać, brzmi on:
"Nie strąca się papierowej korony z głowy błazna."
I tym miłym akcentem, pozdrawiam i BEZ ODBIORU.

ocenił(a) film na 8
DeRo_filmaniak

A kto to jest "przegłup"?

ocenił(a) film na 4
Cleaa

przygłup - literówka, nie rób z siebie idiotki

ocenił(a) film na 8
DeRo_filmaniak

Popełnienie takiej literówki jest mało prawdopodobne; to prędzej nieświadomy błąd wynikający z nieznajomości tego słowa. Ale następnym razem już go nie popełnisz.;)

ocenił(a) film na 7
DeRo_filmaniak

Zgadzam się dałem naciągane 7/10 dużej mierze za to że choć film trwa 2 godziny to ja jednak chciałem go obejrzeć do końca.Choć nie mało rzeczy mnie wkurzało zaczynając od jego wkurzających dzieci (najbardziej syna),kończąc na kilku kompletnie nie logicznych scenkach ale da się obejrzeć dlatego łaskawie dałem siedem ; ).Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones