Bryan Cranston

Bryan Lee Cranston

8,8
45 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryan Cranston
aleosochozi

Teraz Heisenberg ma już 15 tematów.

aleosochozi

Nie Hal, tylko Walt. :)

dirt16

MOze dla Ciebie, dla mnie ten czlowiek bedzie sie kojarzyl z jednego z najlepszych seriali komediowych a nie z sierialu dla cpunow. YOL!

Mobilny

Co za nienormalny punkt myślenia. Jeśli serial opowiada o ćpunach to znaczy, że jest serialem dla ćpunów? W takim razie film "Piła", który opowiada o psychopatycznym zabójcy jest filmem dla takich psychopatów. Ty dałeś temu filmowi ocenę 10 a więc to oznacza, że jest psychopatą i mordercą. Mam rację?

dirt16

Może Bryan? Zresztą a co tam, facet i tak już się już nie "odszufladkuje", choćby nie wiem co. Szkoda, bo to dobry aktor.

NickError

Mógłby się odszufladkować rolą gliniarza w drugim sezonie True Detective na przykład. W duecie z Danielem Day Lewisem. Wiem, że mrzonki, ale byłoby fajnie.

NickError

Taki aktor...
Niech tylko trafi mu się szansa i dobra rola to na pewno się odszufladkuje.
Diametralne różnice między Halem, a Waltem idealnie to pokazują, bo po Malcolmie można by pomyśleć, że to aktor tylko komediowy, a tu proszę..

Rossellinique

A po co ma się "odszufladkować" ? Nie po to stworzył jedną z najlepszych kreacji aktorskich w historii telewizji żeby teraz odcinać się od roli Walta. Zresztą facet nie musi już nikomu udowadniać, że jest genialnym i wszechstronnym aktorem, bo to jest fakt nad faktami :)

Rena39

Choćby po to by otrzymywać propozycje zagrania innych ról, a nie tylko kogoś podobnego do Walta.
Szufladkowanie nigdy nie jest dobre.
Wiadomo że nie musi, ale nie oznacza to też że powinien spocząć na laurach bądź też być pozbawionym zagrania kolejnych świetnych ról, taki talent nie powinien się marnować, a każdy przykładny "mistrz' zawsze stara się być jeszcze lepszym :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones