Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

serio ma tylko 170 cm ?na filmach wyglada na conajmniej 180, jak to jest zrobione :D

astok0

kamera kłamie :D np. Schwarzenegger to też kurdupel niegrzecznie mówiąc.

_aLEXander_

duzo wlasnie gwiazd takich jest

astok0

tak, najlepiej niski wzrost można zaobserwować u Ala Pacino, aczkolwiek na ekranie mu to pasuje (scarface, gorączka, męska gra)

_aLEXander_

Jason STATHAM. ja mam cos ponad 175 to chyba nie jest zle, nie ? dobry mam wzrost?

astok0

196 :) ale zdarza mi się spotykać na swojej drodze ludzi, którym patrze "na ramiona" :D być wysokim to też wcale nie takie same plusy, problem w sklepie, bo pomijam półki u samego dołu, w samochodzie mam fotel odsuniety na maxa do tyłu i w dół przez co nikt nie usiądzie za mną, na motocyklu lekka niewygoda, w tramwajach i autobusach zawsze muszę w coś przywalić ;) w sporcie, gdy jeszcze go uprawiałem (koszykówka-rozgrywajacy, piłka nożna-bramkarz) były to plusy, ale gdybym był niższy, nie narzekałbym. teraz zresztą też nie narzekam. :)

astok0

Ile(cm) jest dla Ciebie ok? Na mnie wołają mały. Mam, 202cm. A wolałbym mieć 170. Na pewno łatwiej się żyje i nie musisz na wszystkich patrzeć z góry;)

uszy03zarrr

ja mam ok 180 i jest dla mnie idealnie ale mysle ze to zalezy od osoby ktora w jakim ciele sie jak czuje. tak samo są jednostki ktore sa uzaleznione od siłowni, diety na wzrost masy miesniowej i one z 1kg mniej okropnie sie czują. tak czy inaczej trzeba sie przyzwyczaic do swojego ciała.

astok0

Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś. Ja akceptuje siebie(nie mam z tym żadnego problemu i nigdy nie miałem). Mój wzrost ma pewne plusu i minusy. Tak samo jak wzrost poniżej 170.
Pytałem jaki według Ciebie jest optymalny wzrost? Ale już po części odpowiedziałeś. Najlepszy zwrot to własny wzrost.

Piszesz, że "duzo wlasnie gwiazd takich jest"- takich czyli niskich. Owszem nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. A zadaj sobie pytanie, czy ludzie mojego wzrostu nie budzili by większego poruszenia wśród "takiego" towarzystwa ?

uszy03zarrr

myślę, że najbardziej proporcjonalny wzrost dla mężczyzny to od 180 cm do190 cm . Ale wiadomo ludzie są różni i to jest piękne:) Ktoś przecież musi grać Froda tak jak i Predatora ;)

_aLEXander_

ta, 188 cm wzrostu i za dobrych czasów do 120 kg wagi

wlodek02

Z tego co pamiętam, czytałem kiedyś artykuł, że sam Arnold nigdy nie przyznał się do tego ile naprawdę ma wzrostu. były hipotezy, że niecałe 180 cm, 170 cm, później przy cyfrowych obliczeniach wyszło, że facet ma ok. 190 cm. Jak dla mnie to i tak kurdupel :p Ważne, że interesujący aktor, żeby nie powiedzieć, że dobry ani zły.

_aLEXander_

jego wszystkie wymiary od zawsze były znane - wcześniej był zawodowym kultrystą

wlodek02

O tym wiem, że był kulturystą - jednym z najlepszych europejczyków w tamtych czasach. :D I dziękuję za informację. pozdrawiam :)

_aLEXander_

haha kurdupel xD. Średnio mężczyźni na świecie mają chyba 176 cm a Arnie jak widać dużo ponad to więc jakim cudem on jest kurduplem ? Ogólnie przedstawia to się tak 160cm-170cm niski, 170-180 średni, 180-190 wysoki, 190-200cm bardzo wysoki.

Rockman92

Ja mam ponad 196cm, dlatego "dla mnie" kurdupel ;)

astok0

ma specjalne buty z odpowiednia podeszwą które dają i 12cm więcej, kiedys był program o tym :)

astok0

On ma 172cm wzrostu według strony celebhights, której myślę że można bardziej wierzyć niż filmwebowi. Co prawda to tylko 2cm ale jednak.

astok0

To kwestia proporcji. Jeśli porównasz 10 kobiet o wzroście 165 cm z ulicy do siebie to zauważysz, że każda ma inną sylwetkę.
Tom jest wysportowany i nie ma wielkiej głowy. To sprawia wrażenie, że na ekranie wydaje się wyższy.

astok0

mi tam w żadnym filmie nie wyglądał na 180 cm. Ale możliwe ,że jest bardzo proporcjonalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones