Lucyfer
powrót do forum 6 sezonu

Podróże w czasie

ocenił(a) serial na 8

No cóż, ja jestem usatysfakcjonowany. Widze tutaj duzo narzekan na petle czasowa w 6 sezonie, ale po obejrzeniu Dark calkowicie rozumiem "nierozelwalnosc" petli. Podroze w czasie to bardzo grzaski grunt, latwo sie wywrocic na glupi ryj. Jak tylko to weszlo do Lucka, bylem pewien ze to skopią, a sam zamysl petli czasowej zrobili jak nalezy. Ale osobiscie uwazam ze bylo to zwyczajnie niepotrzebne - ten serial z podrozami w czasie stracil duzo. Same decyzje w petli sa uzasadnione, ale dziwne, na pewno dalo sie to zrobic duzo lepiej. Ale i tak szacunek za nieprzerwanie petli. Gdyby przerwali bylbym zawiedziony, to bylby gwalt na mojej inteligencji. Samo zakonczenie slodko-gorzkie, ale rowniez raczej na plus niz na minus. I naprawde polecam obejrzec Dark, by zrozumiec sposob w jaki dziala petla czasowa, wtedy 6 sezon Lucyfera juz nie bedzie taki bezsensowny

TheDarkHawk

Tu nawet nie chodzi o bezsensowność pętli czasowej. Bez sensu to jest powód, dla którego ta pętla powstała. Kochane dziecko, które ma wszystko, tak nienawidzi ojca, którego nie zna, o którym matka mówi w samych superlatywach, że cofa się w czasie żeby go zabić. Tak załamuje ją śmierć matki (ze starości!), która trafi zaraz do nieba, zarządzanego przez jej wujka i którą w zasadzie sama może do tego nieba zanieść i odwiedzać w każdej chwili, że wpada w szał nienawiści. Nie mówiąc już o tym, że do piekła, też może zejść w każdej chwili...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones