Vincenzo (2021)
Vincenzo: Sezon 1 Vincenzo sezon 1, odcinek 1
odcinek Vincenzo (2021)

odcinek 1

8,1 71
ocen
8,1 10 1 71

Vincenzo
powrót do forum s1e1

Typowe zjawisko dla niszowego kina, które oglądają głównie miłośnicy. Dałem radę przebrnąć jedynie przez część odcinka nr 1. Akcje w zwolnionym tempie okraszone wzniosłą muzyką to trochę zbyt wiele. Moim zdaniem produkcja dla mało wymagających, dostałaby pewnie średnią koło 5 gdyby nie wschodnie pochodzenie.

ocenił(a) serial na 6
ja_Ciek

Nie wiesz czy produkcja dla mało czy bardziej wymagających, skoro nie obejrzałeś nawet 1 odcinka.
Typowe zjawisko na filmwebie - wystawianie oceny bez obejrzenia całości.

ocenił(a) serial na 9
ja_Ciek

Jak można po obejrzeniu 1/40 całego serialu ocenić dla jakiego typu ludzi on jest? To jest tak bez sensu, że aż żal. Prawda jest taka, że seriale koreańskie są specyficzne. Człowiek zazwyczaj przez 1-2 odcinki śmieje się z tego co widzi i traktuje to jak podrzędne kino, a potem nie może się oderwać. W tym przypadku jest podobnie. Serial jest kapitalny aż do finałowego odcinka, gdzie faktycznie trochę nie dowieźli kilku elementów.

ocenił(a) serial na 4
Holly_Dexter

Za dużo tych śmiesznych momentów (mnie to zaczęło irytować). Jakby je powycinać to byłaby dobra drama. Wiem kino azjatyckie jest specyficzne, ale po prostu drama+komedia do mnie nie trafia akurat w tym konkretnym przypadku. Oglądałem w ostatnim czasie: My Name, Glory, Alchemy of Souls, Mubing, Arthdal Chronicles i te produkcje oceniam dużo wyżej.

ja_Ciek

Akcja w zwolnionym tempie plus wzniosła muzyka to wyznacznik produkcji dla mało wymagających? A bierzesz pod uwagę, że serial naśmiewa się z pewnych klisz, na różnych poziomach? Spójrz na gatunek: to komedia, kryminalna/mroczna, ale jednak komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones