Władcy przestworzy (2024)
2024 Władcy przestworzy 2024, odcinek 6

Część szósta

Part Six 1h 1m
7,4 293
oceny
7,4 10 1 293
Władcy przestworzy
powrót do forum 6 odcinka

Część z lataniem mimo CGI jednak interesująca, w końcu do tej pory mało mieliśmy tej tematyki w filmach i serialach, choć prowadzenie postaci takie sobie - tak właściwie 4 mogę wymienić, nie jak w BB. Ale końcówka odcinka - będzie obóz, będą hitlerowcy, będą ucieczki. Stalag jest w Żaganiu, wtedy Niemcy, dzisiaj Polska, wiem, że muzeum pomagało przy scenografii itd.
Myślę, że to też ważna część historii, oprócz obozów koncentracyjnych, obozów pracy były też obozy jenieckie, gdzie warunki pozostawiały dużo do życzenia, niczym się prawie od tych dwóch pierwszych nie różniły, no bo właśnie, Niemcy mieli zawładnąć Europą i nikt by ich nie rozliczył.
W każdym razie końcówka, gdy pojawiają się zaginieni bohaterowie - to była miła niespodzianka.

Milennn

Ciekawostka, jak masz źródło to warto dodać do ciekawostek. Ja za to w tym odcinku wychwyciłem, że w trakcie rozmów w Londynie w tle słychać dużo polskiego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones