PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792924}

Wojna światów

The War of the Worlds
5,5 513
ocen
5,5 10 1 513
Wojna światów
powrót do forum serialu Wojna światów

Brak napięcia w dramaturgii, brak napięcia i jakiś ludzkich reakcji między postaciami. Brak tempa. Realizacja przypomina seriale i filmy niskobudżetowe oraz telewizyjne z początku wieku. Upiększenia jakie "dopisano" do scenariusza obrazujące kontakt ludzi z obcymi, są chyba tylko po to aby zasłonić słabiutkie efekty mało specjalne. Serial można oglądać przy prasowaniu, gotowaniu, sprzątaniu. Znając chociaż szczątkowy zarys fabuły, nie stracimy wiele kiedy ziemniaki zaczną kipieć w kuchni do obiadu a wiadomo obiad jest wtedy, jak się ziemniaki ugotują. Zatem sami spróbujcie tego dania jakie przygotowało BBC, bo ja dzisiaj, naprawdę zatęskniłem za amerykańskim, odgrzewanym hamburgerem Stevena Spielberga. Zanim usiądę jednak do kolejnego odcinka, wezmę z półki wydanie Wojny Światów z ilustracjami Alvima Correa i jeszcze raz przypomnę sobie - czy aby na pewno maszyny kroczące miały nogi z drewna...?...ech...

użytkownik usunięty

Oczywiście kochany portal wyrwał wstęp wypowiedzi i zostawił jedynie zakończenie.

użytkownik usunięty

Ale zakończenie też robi robotę xd

powiedz , gdzie go można obejrzec lub sciągnąć

użytkownik usunięty
trautmann88

Nie wiem, szukam teraz i jakoś cisza...domyślam sie ze ktos wrzucil i usuneli a wygladalo to na vod.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kazikowy

Czy są Polskie napisy ? .

ocenił(a) serial na 5
trautmann88

nie ma. oglądałem z angielskimi. Dodam, że te pliki Fihtv e01 i e02 to całość serialu, bo nowozelandzka telewizja pusciła to w 2 blokach po 85 minut. BBC będzie nadawać od 17 listopada w 3 krótszych odcinkach

Kazikowy

zazdoszcze znajomosci j. angielskiego. Czyli mam ozumiec ze te dwa odc po poltoej godz. to cały serial ?

ocenił(a) serial na 5
trautmann88

TAK. To cały miniserial

trautmann88

darkw.pl

A czy to przypadkiem nie za wcześnie? Nie widzę, żeby można go było gdzieś obejrzeć. Jest za to już serial FOXa o tym samym tytule, gdzie fabuła jest umieszczona współcześnie.
Spilbergowa efekciarska wersja była, delikatnie mówiąc, popłuczyną doskonałej książki, chociaż w pewnych okolicznościach mogła smakować, niczym burger z Maca o 2 w nocy po 0,5 na głowę.

użytkownik usunięty
dorianset

Ja to wyłapałem w jakości ciut słabszej w jakims vod z napisami.
Teraz szukam nie ma.
Moj wpis jest obcięty, nie ma sensu bo aż tak źle nie było a wypowiedź dotyczy też tego twora z Asylum Films :)
Pol litra na głowę i mac o drugiej w nocy, nie dałbym rady nie te lata ale serial jak najbardziej polecam zobaczyc, jakby wszystko zamknać w jednym słowie - polecam świetnie wydanie książkowe wyszło z młodego wydawnictwa.

użytkownik usunięty
dorianset

https://www.youtube. com/watch?v=Aaz8UEXFieg

Co to tu już robi i przemontowane w takiej jakości, nie wiem...ale widac już gdzies sie pojawilo.

użytkownik usunięty

uwaga spojlery

ocenił(a) serial na 5
dorianset

Nie za wcześnie. Premiera była już w Kanadzie 3 października a w Nowej Zelandii 13 października. Cała seria 3 odcinki już została pokazana w tamtejszych telewizjach. BBC o dziwo rozpoczyna emisję 17 listopada

ocenił(a) serial na 5

A ja się nie zgodzę. Moim zdaniem ma fajny.klimat, dobre zdjęcia, scenariusz trochę kuleje to prawda. Ale solidne 7/10. Z pewnością lepszy niż 8 odcinkowy serial od FOX i CANAL+

ocenił(a) serial na 5

Zmieniam zdanie, ostatnie 45 minut obniża radykalnie ocenę na 5/10. Obejrzałem 2 odcinkową wersję (na BBC będą 3 odcinki) z telewizji TVNZ1 z Nowej Zelandii (2 x po 85 minut). Sieral do połowy czasu trwania jest naprawdę dobry, po połowie pikuje w dół i się nie podnosi.

użytkownik usunięty
Kazikowy

Niestety, więc polecę Ci na otarcię łez koncert - www.yout ube.com/watch?v=i6ckXQoBw2M

Zlikwiduj tylko spację. Dodatkowo, polecam również muzykę z tego koncertu bo ona była pierwsza i to już dawno, dawno temu :) Uwielbiam interpretacje rock opere Jeffa Wayne'a. Ubóstwiam. :) No dobra, mam świra na punkcie tych dwóch płyt :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones