PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840405}

Wojna światów

War of the Worlds
6,0 3 094
oceny
6,0 10 1 3094
Wojna światów
powrót do forum serialu Wojna światów

Flaki z olejem

ocenił(a) serial na 3

Po pierwszych dwóch odcinkach była nadzieja na dobry serial, niestety po 6 rzeczywistość brutalnie zweryfikowała serial. Nuda, nuda i jeszcze więcej nudy. Serial ma ogromne możliwości ale ... Do końca pierwszego sezonu dotrwam, myślę, że to może być pierwszy i ostatni sezon.

Zukuuu

8 odcinek i koniec serialu????

db380

to jest miniserial na podstawie książki...

mordarg

Ale jakiej książki????

mordarg

2 odcinki obejrzałem ale krucho u mnie z angielskim

ocenił(a) serial na 3
mordarg

"miniserial na podstawie książki.."
Niby jakiej? Bo na pewno nie na podstawie "Wojny Światów" Wellsa. Stamtąd wzięli tylko tytuł...

ocenił(a) serial na 3
w00dy_alen

btw. nawet na początku nie mówią, ze to na podstawie ksiąski Wellsa bo by ich jeszcze bardziej zbesztali xD

ocenił(a) serial na 5
Zukuuu

Przetrwalam ten sezon tylko i wylacznie, poniewaz uwielbiam p. Gabriela Byrne'a, mam nadzieję, ze obejdzie sie bez drugiego sezonu, strasznie powolny, moze i ma ciekawą fabułę, ale gdyby przespieszyli akcje...to kto wie ..:)

nadzia_filmaniak

Jasne, dziś film bez totalnej napierdalanki, to żaden film. Mam nadzieję, że pokolenie Waszych dzieci będzie miało lepszy gust. ;)

ocenił(a) serial na 3
Zukuuu

To i tak twardy jesteś, ja myślałem, że po 1 się rozkręci po 3 przestałem oglądać....

ocenił(a) serial na 10
Zukuuu

Nuda? Ten serial ma pełno emocji!!! Każde spotkanie z istotami pozaziemskimi zapewnia adrenalinę, dodatkowo serial jest bardzo nieprzewidywalny, nie jesteś w stanie przewidzieć co się zaraz stanie, a po obejrzeniu jednego odcinka nie możesz doczekać się następnego, aby dalej śledzić losy bohaterów w serialu! Świetny serial polecam każdemu nie mogę doczekać się na sezon 2, w filmach o obcych nie chodzi o to aby cały czas walczono z nimi. Tutaj jest fabuła, akcja, cały czas napięcie!

norbert604

Też tak uważam. Film ma klimat i jest na prawdę dobry. Byłem przekonany, że w końcówce coś skopią, ale ta też okazała się intrygująca. Dobry film zdecydowanie godny polecenia.

Zukuuu

Nie zgadzam się z tym co naklepałeś. Sam jesteś nudny jak flaki z olejem. Aktorzy specjalnie nie przypadli mi do gustu, ale zagrali role całkiem dobrze, muzyka bardzo mi się podobała, a sam film miał klimat którego nie znalazłem w obrazach nakręconych za o niebo większe pieniądze.

ocenił(a) serial na 3
Mrok

Odpowiedź na poziomie ;) argumentów brak, ale obrazić trzeba.

ocenił(a) serial na 3
Zukuuu

Nie mam pojęcia jak mozna było zmarnowac taki temat i taki potencjał tego serialu... Totalnie drewniane aktorstwo, nuda wiejąca na kilometr i żadnych emocji ani powiązania z jakimkolwiek aktorem.. Moje oczekiwanie były duzo wieksze ;) w dobrym serialu ludzie utozsamiają sie z bohaterami, przezywają razem z nimi to co oni przezywaja. W tym mam po prostu w****bane bo jest to tak płytkie i ciągnące sie i nie mające zadnego pomysłu.. Bardzo sie zawiodłem poniewaz uwielbiam Wojne Swiatów jako film, książke a tu dostajemy takie gówno... Przykre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones