PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840405}

Wojna światów

War of the Worlds
6,0 3 094
oceny
6,0 10 1 3094
Wojna światów
powrót do forum serialu Wojna światów

Ogólnie dość słabo to serial s-f a efekty bardzo kiepskie jak na razie. Fabuła też nie specjalna może się rozkręci ale na razie dość kiepsko. Cóż widać, że to europejska produkcja niestety.

ocenił(a) serial na 3
jawamis142

Niestety zgadzam się z Tobą. Niski budżet bije po oczach. Biegające "psy" ze stali otwieranej długopisem, naukowiec morderca (strasznie irytująca gra aktorska) i jego eks-żona -"strzel sobie w głowę, rozumiem Cię jako matka" (odc 3), cudownie uzdrowiona - "czy moje oczy wyglądają inaczej" - dziewczyna widząca zapewne aurę obcych... No i wojskowi. Zachowują się jak grupa znajonych w wypadzie paintballowym.
Dziś wymęczę czwarty odcinek i albo w zapomnienie albo oglądam dalej.

ocenił(a) serial na 3
Michal_Krawczyk_3

Widziałem już całość bo łudziłem się że będzie lepiej. Niestety jest coraz gorzej aż do samego końca.
Ten serial to totalne nieporozumienie i wielkie rozczarowanie. Kompletnie zmarnowany potencjał.

Michal_Krawczyk_3

Kuzwa mam to samo , czwarty i być może ostatni

taranisko

Niestety zgadzam się z przedmówcami. Nie jest to serial prima sort. Słabe efekty specjalne, kiepska gra aktorska, a przede wszystkim fabuła znacząco odbiegająca od dzieła H.G. Wellsa. Pokładam duże nadzieje na drugi konkurencyjny serial "Wojna Światów", ten od BBC, który ma na dniach ruszyć.

jawamis142

po tym jak smoluszek bzyknal białą przestalem ogladac!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones