PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840405}

Wojna światów

War of the Worlds
6,0 3 087
ocen
6,0 10 1 3087
Wojna światów
powrót do forum serialu Wojna światów

Warto

ocenił(a) serial na 6

Może serial niskobudżetowy ale ma swój klimat.
Dobrze że już nie czytam opinii z filmwebu przed obejrzeniem filmu/serialu.

max242

Część osób uważa, że produkcje niskobudżetowe robi się bardzo prosto, a nie mają zupełnego pojęcia o tym jak trudno jest nagrać niektóre momenty. Ja osbiście nie sugerowałem się nimi i jestem dumny, bo po obejrzeniu dwóch sezonów (możliwe, że wyjdzie 3) nie jestem zawiedziony. Scenariusz jest dziwny, ale jest z tego powodu dobry.

ocenił(a) serial na 9
max242

Dokładnie!!! Serial jest fantastyczny pod względem tematu i spojrzenia. Nie ma co czytać opinii debili którzy w dzisiejszych czasach jak nie mają laserów, wybuchów i kretyńskiego humoru dla ameb, a coś co wymaga myślenia i wczucia się w narrację to im się przegrzewają styki i oceniają na 1/10.

ocenił(a) serial na 6
max242

Serial jest ciekawy i przyjemnie się go ogląda. Owszem, nie jest to hollywoodzkie widowisko za miliardy monet, ale i tak daje radę. Owszem, trzeba przymknąć oko na drobne niedociągnięcia czy czasem nawet błędy logiczne, ale mimo wszystko - nie jest źle.
Masz rację, nie warto się sugerować opiniami innych, zwłaszcza tych, oceniających serial np. po pierwszych 2-3 odcinkach. A tu niestety takich mnóstwo...

ocenił(a) serial na 7
max242

Warto obejrzeć, bo sama koncepcja fabuły jest ciekawa do tego fajnie buduje napięcie, a i gra aktorska niczego sobie. Niestety też duża część odcinków jest bardzo przeciągnięta i wieje nudą. Jak dla mnie za dużo skupiania się na emocjach i rozterkach bohaterów, dlatego większość tego przewijałem i po obejrzeniu 3 sezonów w sumie nic nie straciłem, bo nie miało to dużego wpływu na całość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones