Wojna światów (2019)
Wojna światów: Sezon 2 Wojna światów sezon 2, odcinek 8
odcinek Wojna światów (2019)

odcinek 8

50m
6,5 82
oceny
6,5 10 1 82
Wojna światów
powrót do forum s2e8

Po cofnięciu się w czasie, Bill postanawia zrzucić Emily z dachu, podejrzewam że jak sam by skoczył efekt byłby podobny. Niby się zmienił, jednak wciąż myśli tylko o sobie.

erka15

Jak dla mnie lepiej aby zajebał walniętego chłopaczka.

ocenił(a) serial na 7
Draco_2511

Nie było czasu, musiałby go odnaleźć we Francji w przeciągu doby.

ocenił(a) serial na 7
erka15

Gdyby on się rzucił z dachu nic by nie zmienił. Co najwyżej ułatwił przybyszom robotę. Emily jest Ewą nowego gatunku, jak jej nie będzie, nie będzie jej potomstwa i mutacja się nie utrwali. Wątpliwe, by francuski przychlast spłodził cokolwiek zanim zeżre go choroba, więc eliminacja Emily to jedyny sposób.

bombacy

Według mnie gdyby skoczył, nie poznałby Emily, nie stworzyłby wirusa, Emily nie poszłaby do statku.
Raczej sposobem Micah nie byłoby zabicie swojego przodka, tylko wyeliminowanie twórcy wirusa.
Było jeszcze "wspomnienie", jak Sacha z ciężarną Emily leżą na łóżku, raczej nie było to na statku, więc albo twórcy serialu olali wątek, albo mają plany na 3 sezon.

ocenił(a) serial na 7
erka15

Z tego co mi wiadomo trzeci sezon ma być w 022 ale kiedy będzie dostępny nwm

erka15

z dwojga złego wole, żeby zdechła emily niż bill, którego można chociaż w jakiś sposób lubić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones