Wojna światów
powrót do forum 2 sezonu

Po pierwszym chciało mi się lekko śmiać. Po drugim ręce mi opadły. Szkoda mi nawet czasu żeby rozwinąć wszystkie absurdy tego filmu. Natomiast reżyser i scenarzysta umiłował sobie epatowanie scenami w których giną dzieci. Na tle głupiej p... która lituje się nad "kosmitami" którzy wymordowali kilka miliardów ludzi, wygląda to uroczo. Kosmici są ludźmi, przelecieli setki tysięcy lat świetlnych po to żeby wymordować ludzi na ziemi. Mówią po angielsku, wyglądają tak samo, tak samo się ubierają :))))

Jedna z głównych bohaterek ma pretensję do profesora który eksperymentował na jej córce (która też jest kosmitką) i chce go zabić pytając "jak mogłeś??!!!" jakby zupełnie zapomniała że ta córka chciała zabić profesora za to, że ten chce opracować wirusa który zajebie najeźdźców którzy wymordowali prawie całą populację ludzkości.

Naprawdę, Złote Maliny to by było zbyt duże wyróżnienie dla tego g...

użytkownik usunięty
Duracel1974

"Kosmici są ludźmi, przelecieli setki tysięcy lat świetlnych po to żeby wymordować ludzi na ziemi. Mówią po angielsku, wyglądają tak samo, tak samo się ubierają :))))"

Nie przelecieli setek tysiecy lat swietlnych tylko przeniesli sie w czasie. To sa ludzie z przyszlosci, stad wygladaja jak ludzie, mowia po ludzku i ubieraja sie jak ludzie. Wystarczylo uwazniej ogladac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones